Allods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dotaz ohledně hry

2 posters

Goto down

Dotaz ohledně hry Empty Dotaz ohledně hry

Příspěvek  Hallker Sat May 28, 2011 2:14 pm

Moc se omlouvám pokud timto topicem spamuji nebo se ptám na něco co už bylo vyřešeno... ale chci se zeptat na item shop.... kdysi jsem Allods hrál ale v té době byl jakysi patron buff nebo co a kolem lvlu 25 mi skončil a od té chvíle bylo cokoliv zabít skoro nemožné a buff šel získat za hodiny a hodiny hrani skrz questy a nebo z item shopu.... je nějaká změna v tomto už je hra přistupnější nebo pořád platící hráči jsou na tom o mnoho mnoho mnoho lépe než ti neplatící ?

Hallker

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 28. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotaz ohledně hry Empty Re: Dotaz ohledně hry

Příspěvek  kitom Sat May 28, 2011 5:58 pm

jak uz sem psal do posty...
Ted to tak tvrdy neni. ten buff uz na pridani damage nepotrebus, ted uz pridava jen nejaky specialni skilly bez kterejch se prezit da..Navic jde na kazdej den ziskat pomoci asi 10-15min questu. Vcelku se to pohlo lepsim smerem, ale co si budem rikat porad ty penize hru usnadnujou. Vetsina veci sice jde ziskat pomoci in-game penez, ale vetsinou stojej dost. Je to o vyzkouseni no..Jestli uz si hral, tak si tech rozdilu urcite vsimnes.
kitom
kitom
Admin

Poèet pøíspìvkù : 163
Join date : 29. 07. 10

https://allods.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Dotaz ohledně hry Empty Re: Dotaz ohledně hry

Příspěvek  Hallker Sun May 29, 2011 6:35 pm

Děkuji tak jen abych se ujistil chápu že platící hráči jsou ve výhodě... ale je tu ta možnost že i neplatící hráč se nakonec dostane na jejich uroveň ? prostě že i když nebudu platit hra mě bude bavit až do samého konce a nezaseknu se někde že pokud teď nezaplatím tak jsem bez šance nebo tak Smile pokud by to bylo v takovéto verzi rád bych posílil řady hráčů.... a dal se do boje Smile

Hallker

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 28. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotaz ohledně hry Empty Re: Dotaz ohledně hry

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru