Allods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

guilda allods

4 posters

Goto down

guilda allods Empty guilda allods

Příspěvek  WORF Thu Oct 11, 2012 8:35 pm

Ahoj, chci se jen zeptat jestli tuhle hru ALLODS vubec jeste nekdo tady hraje.
Posledni prispevky zde na FORU JSOU NĚKOLIK MĚSÍCU stare a tak je vubec div proc tohle forum jeste vubec existuje.
----------------
Ve hře hraju na EU serveru Skrakan, za ligu i empire. Za ligu Tamrielcz / za empire Taylorcz. A mam low postavy, bavim se hrou, ne s 51lev nekde srovnavanim kdo ma vic mountu atd.
Rád bych se ve hře nebo mimo s někým pobavil o novinkách ze hry atd. Kontakt na mě bud ve hře nebo facebook Petr Worf.
Tahle hra ma obrovsky nevyužity prostor, coz je hodně zvlaštni. Pokud se někdo ozve, ts3, skype nebo mumble noproblem.
Ahooj.

WORF

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 11. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

guilda allods Empty Re: guilda allods

Příspěvek  Rai-che Mon Oct 15, 2012 9:09 am

Před asi týdnem, či dvěma jsem se pokusil fórum oživit, viz můj příspěvek ZDEhttps://allods.forumczech.com/t137-little-update-rijen-2012.
Je smutné, že se původní majitelé tohoto fóra na těch pár nadšenců do hry vykašlalo a nechali to tu umřít. Na celém internetu chybí česká Allods komunita, což nováčkům do hry moc nepomáhá a tak se na hru vykašlou dříve, než by ji vůbec pořádně začali.
Já a pár lidí se snažíme dát dohromady Čechy, kteří by byli ochotní se aktivně účastnit na růstu komunity.

Bohužel s guildou ani lidma na EU serveru ti neporadím, já hraju na US serveru přes dva roky a jelikož mi comp nedovolí mít nainstalovány dvě, tři verze této hry, nedostal jsem se k tomu udělat si na EU nebo RU serveru postavu. Jeden kolega ji tam ale má, bohužel se také aktivně účastní děje na US. Jsme tam tak trochu jak rodina. Celkem vím na US serverech o 6 cz chráčích a tři navíc před půl rokem slibovali, že se ke hře ještě vrátí (sliby chyby ale známe to).

Pokračuj v diskuzi na různých topicách tady na fóru, ona se chytne alespoň ta hrstka lidí včetně mě.

Rai-che
Rai-che

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 02. 09. 10
Location : Nezebgrad

http://lesoldatmort.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

guilda allods Empty Re: guilda allods

Příspěvek  WORF Tue Oct 16, 2012 9:02 am

Eu server mi nastavil Eu klient, neshanel jsem specialniho klienta abych hral z cech treba na africkem serveru kvuli mozne komunite hracu ktera je tu pul roku out Very Happy
Na serveru jsem nasel dve ceske guildy o 150 postavach kde hraji dva az tri! lidi. Zbytek uz nehraje. Vcetne Kitoma (ranger 42) co ma tady nejvic prispevku. Nooblivion a Czech.
Nahoda tomu chtela abych nekde venku nahodne (no ono kdyz hru hraje tak malo lidi byla to jen otazka casu) potkal hrace z cech - guildy Czech.
Na ts3 lanzone.vserver.cz jsem potkal dalsich par lidi co hrajou Allods v ruskych guildach, jinak se to totiz na 51ce neda hrat, bez raidu.
Pokud si chcete o hre promluvit, je spousta zmen ktere hra od bety ma, vcetne pulky neaktualnich info zde o profesich apod., jsem tam vecer denne. WORF

WORF

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 11. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

guilda allods Empty Re: guilda allods

Příspěvek  WORF Tue Oct 16, 2012 9:23 am

Fotka postavy s kterou hraju (v sauně přece hehe)

guilda allods Allods121016014649

WORF

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 11. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

guilda allods Empty Vyzva na reborn

Příspěvek  inflam Mon Nov 26, 2012 11:29 am

Ahojte

Allods som prestal aj s partiou(3kusy) hrat cca v 05/2012 na EU SKRAKAN Boli sme v klane Nooblivion a ako tu pisete je to mrtve s CZ/SK hracmi. Vobec neviem ci na Impskej strane boli nejake CZ/SK guildy. Na strane League boli 2 a to Nooblivion a Czech. Nooblivion standardne 5 ludi Online max 6 ale vpodstate je to akurat na partu co ti hra moze ponuknut(pokial nemas zaujem o nejake Astral Confrontation). Avsak zacalo to padat ked Leader prestal hravat, cele leaderstvo klanu je na nom teda s guildou Nooblivion(lvl 17) sa momentalne neda nic robit pokial nezmeni leaderstvo na niekoho ineho. Guilda Czech viem ze sa rozpadla ked 2 zakladatelia prestupili do Astral Rides. Je mozne ze obcas sa tam niekto prihlasi.Podobne to dopadlo aj s Nooblivion kde 2ja clenovia presli do Shallnye.

Osobne tuto hru mam velmi rad a rad by som aj pokracoval ak by sa nas nazbieralo dost mohli by sme skusit nejake zmrtvychvstanie CZ/SK komunity aspon pre zabavu. AK tak by sme sa mohli zgrupit do nejakeho noveho klanu resp. ozivit Nooblivion.

3 clenov mame istych:)

Takze pre vsetkych ktory by mali zaujem hrat na EU SKRAKAN league piste sem alebo v hre "Atoll" uvidime ci bude vobec zaujem


inflam

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 21. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

guilda allods Empty dotaz

Příspěvek  Theo Gunilla Tue Sep 03, 2013 4:28 pm

mám nějaké otázky ke hře...a nejsem schopný si sehnat ve hře někoho kdo by mi poradil...mrkne se sem ještě někdo...?Případně vyskytuje se někdo ve hře a jak ho mám kontaktovat?

Theo Gunilla

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 03. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

guilda allods Empty Re: guilda allods

Příspěvek  Rai-che Wed Sep 04, 2013 9:20 pm

Theo Gunilla napsal:mám nějaké otázky ke hře...a nejsem schopný si sehnat ve hře někoho kdo by mi poradil...mrkne se sem ještě někdo...?Případně vyskytuje se někdo ve hře a jak ho mám kontaktovat?
Mrkám sem docela často, a nováčci by měli určitě taky, protože je tu návod pro nováčky: https://allods.forumczech.com/t159-navod-a-tipy-pro-novacky.
Pokud ani návod nezodpověděl tvoje otázky, můžeš je pokládat přímo mě přes PM, nebo napiš sem na stránky https://www.facebook.com/AllodsOnlineCzSk, kde určitě seženeš i spoluhráče a guildu a všichni ti rádi zodpoví tvoje otázky Smile

Nebo mě kontaktuj ve hře, pokud hraješ na US serveru Yul za Empire (Ludovic je moje hl. postava).
Rai-che
Rai-che

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 02. 09. 10
Location : Nezebgrad

http://lesoldatmort.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

guilda allods Empty re k re

Příspěvek  Theo Gunilla Mon Sep 09, 2013 8:27 am

jsem na EU serveru..a koukal jsem na ten US...předpokládám,že by jsem musel znovu stahovat klienta a instalovat to...což mě docela leká..trvalo to fest dlouho..mě zajímají spíše obecně praktické věci...inventář..loot..apod.

Theo Gunilla

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 03. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

guilda allods Empty Re: guilda allods

Příspěvek  Rai-che Mon Sep 09, 2013 6:12 pm

Theo Gunilla napsal:jsem na EU serveru..a koukal jsem na ten US...předpokládám,že by jsem musel znovu stahovat klienta a instalovat to...což mě docela leká..trvalo to fest dlouho..mě zajímají spíše obecně praktické věci...inventář..loot..apod.
(Ještě jeden tip - brzo se budou otevírat placené servery, pokud jsi hráč zvyklý na měsíční subsription, počkej si, než rozjedeš naplno postavu.)

Pokud chceš hrát na EU serveru, zůstaň na EU serveru a nic dalšího nestahuj. U frakce League je tam skupina čechů i nějaká ta česká guilda (s názvem Czech) Smile
Pokud chceš hrát se mnou a skupinkou dalších Čechů na US u Empire tak budeš muset znovu stáhnout http://allods.gpotato.com/

Inventář a loot - specifikuj. Co tě přesně zajímá? Hrál jsi někdy nějaké MMO? Allody fungují v tomto případě stejně jako většina z nich. Inventář máš tašku, kterou si pomocí tokenů můžeš zvětšovat. Tokeny jsou k dostání v Item Shopu, nebo v Aukci.
Loot padá ze všech příšer, co jsou i 5 lvlů pod tebou (pokud se nepletu). V lootu najdeš nepotřebný kraviny k prodání (šedý loot šedým písmem), pak questový věci, pokud máš vzatý quest a někdy dropne i kus gearu, nebo Special Coin, což je speciální měna pro speciální eventy ve kterých si za tyto coiny kupuješ kraviny (kostýmy, poty, mounty).


Rai-che
Rai-che

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 02. 09. 10
Location : Nezebgrad

http://lesoldatmort.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

guilda allods Empty oop

Příspěvek  Theo Gunilla Wed Sep 11, 2013 3:05 am

hrál jsem toho myslím dost a i MOO...takže právě nějaký princip znám...jen tady nevím co si můžu dovolit prodat a co ne.Dostal jsem cosig co mi zvětšilo obsah báglu.....Nicméně je někde něco jako warehouse?Nosím sebou různé lektvary a rád by jsem to uložil.
Taky jsem tu dohledával jak si volit staty u postav..a našel maximálně něco jako graf poměru včetně bonusů...:Takže si myslím,že v tomhle směru by se to tu mohlo zkonkretizovat.Pak mě zajímá,jestli mohu otravovat chat i bez těch megaphone...alespoň mi to bez nich nešlo.Úkoly pochopitelně plním..a považuji klubíčko za super věc..Maximální lvl je tu 60..či kolik?Přijde mi to trochu málo...i když je mi jasné,že ty poslední levely zákonit budou dlouhotrvající.Pak mě zajímá vhodný char pro začátečníka...nejlépe samostatný....přeci jen support to má asi složitější.Zatím zkouším jen lukaře a druida.....Myslím,že se v dohledné době na US serveru ukážu...ale nerad by jsem vletěl někam kde je dvacet tisíc high postav

Theo Gunilla

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 03. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

guilda allods Empty Re: guilda allods

Příspěvek  Rai-che Thu Sep 12, 2013 1:13 pm

Theo Gunilla napsal:Nicméně je někde něco jako warehouse?Nosím sebou různé lektvary a rád by jsem to uložil.
Warehouse je zde Banka
- U Empire se nalézá v Yasker's Tower, což je uprostřed hl. města Nezebgrad.
- U Ligy je vedle Aidenus tower, také uprostřed hl. města Novograd.
- taška i banka jde zvětšovat pomocí Tokenů, což je věc, kterou seženeš v Item Shopu (Boutique), nebo občas ji někdo hodí do Aukce a někdy je rozdávají ve hře v eventu.
guilda allods 28032013_184348_inventory-token_674287


Theo Gunilla napsal:Taky jsem tu dohledával jak si volit staty u postav..a našel maximálně něco jako graf poměru včetně bonusů...:Takže si myslím,že v tomhle směru by se to tu mohlo zkonkretizovat.
Se staty bojuje každý hráč v každé hře a Allody nejsou výjimkou. Staty ti zlepšuje gear i bonus po každém dosažení nového lvlu (někdy dostaneš i dva).
- Veteráni cpou všechny staty do Lucku. Luck je nejdůležitější stat, ale zase kvůli němu němusí trpět jiný stat.
- Tebe budou celou hru nejvíce zajímat tvoje HLAVNÍ 4 STATY. U casterů (co maj manu) je to Luck/Intelligence/Wisdom/Perception a u těch, co používají energii je to Luck/Strenght/Finesse/Expertise. Pokus se mít tyhle staty stále jakž takž vyrovnané a máš vyhráno.
- Stat si pak můžeš samozřejmě vylepšovat nějakými těmi potions. (a pokud si zvolíš Alchymii, tak je můžeš i vyrábět/prodávat, doporučuji)

Theo Gunilla napsal:Pak mě zajímá,jestli mohu otravovat chat i bez těch megaphone...alespoň mi to bez nich nešlo. .
Chat box funguje jako v každém jiném MMO. Pro psaní zmáčkneš ENTER a vyskočí ti řádek pro psaní, který má na svém začátku šipku, kterou si navolíš, kde chceš mluvit.
- Say budou slyšet jen ti kolem tebe (bílá barva), Zone je pro celou mapu (hnědá barva textu), Whisper zvolíš tak, že klikneš na jméno osoby pravým myšítkem a klikneš na whisper, nebo napíšeš do chatu /whisper Jménopostavy , pokud budeš chtít dál komunikovat ve Whisper a nechceš to furt psát, používej Backspace.
guilda allods Dwa6


Theo Gunilla napsal: Maximální lvl je tu 60..či kolik?Přijde mi to trochu málo...i když je mi jasné,že ty poslední levely zákonit budou dlouhotrvající.
Maximální lvl je momentálně 55.
Poslední lvly ti zaberou pár hodin, za to lvl 23 – 43 otestuje tvojí trpělivost. Ne nadarmo se zónám, ve kterých se odehrává, říká cedník ;)vydrží jen ti nejsilnější :DPokud to dotáhneš do endgame, hra je pak o něčem úplně jiném (o Astrálu, dungeonech a raidech … a shánění a vylepšování gearu).

Theo Gunilla napsal: Pak mě zajímá vhodný char pro začátečníka...nejlépe samostatný....přeci jen support to má asi složitější.
Jakýkoliv. Naprosto jakákoliv class je v této hře vhodná pro začátečníka. Svoje zaměření (jestli support, nebo tank, nebo dps) budeš řešit až v endgame na lvlu 55. Nováčci většinou hrají s tím, na co jsou zvyklí z jiných MMO.
Vyzkoušej si víc class, uvidíš, co ti sedne nejvíc.
Nezapomeň, že od lvlu 49 si můžeš zadarmo vytvořit reinkarnaci – další postavu, která s tvou hlavní postavou bude sdílet mounty, runy, velikost tašky a banky, loď a i nějaký ten skill.
Theo Gunilla napsal: Zatím zkouším jen lukaře a druida.....
Tak ať se daří Wink
Rai-che
Rai-che

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 02. 09. 10
Location : Nezebgrad

http://lesoldatmort.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

guilda allods Empty Re: guilda allods

Příspěvek  Rai-che Fri Sep 13, 2013 10:01 am

Mimochodem, jestli mohu něco doporučit, tak se s postavou a serverem rozhodni určitě ještě před 1.říjnem, protože přesně v ten den končí event s názvem Tropical Atoll kde můžeš získat zdarma mounta Wink více info na našem fb AllodsOnlineCZ/SK
Rai-che
Rai-che

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 02. 09. 10
Location : Nezebgrad

http://lesoldatmort.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

guilda allods Empty server

Příspěvek  Theo Gunilla Sat Sep 14, 2013 12:39 am

no koukám,že zkusím US server...doufám že je tam čecháčků více..

Theo Gunilla

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 03. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

guilda allods Empty Re: guilda allods

Příspěvek  Theo Gunilla Mon Sep 16, 2013 5:52 am

kurňa nějak se nedokážu na Yul připojit...stáhnul jsem si US verzi...ale tam mi to nabízí jestli si dobře vybavuji pouze nějaký Sihil server...a nepřišel jsem na způsob jak to změnit....

Theo Gunilla

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 03. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

guilda allods Empty Re: guilda allods

Příspěvek  Rai-che Tue Sep 17, 2013 10:27 am

Theo Gunilla napsal:kurňa nějak se nedokážu na Yul připojit...stáhnul jsem si US verzi...ale tam mi to nabízí jestli si dobře vybavuji pouze nějaký Sihil server...a nepřišel jsem na způsob jak to změnit....
US server má jenom jeden server, SIHAL.
Dřívější dva servery byly spojenév tento. Občas se to dělá.
Rai-che
Rai-che

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 02. 09. 10
Location : Nezebgrad

http://lesoldatmort.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

guilda allods Empty asd

Příspěvek  Theo Gunilla Thu Sep 19, 2013 6:38 pm

jop už tam jsem...zkusil jsem Savanta ale moc mě nechytnul

Theo Gunilla

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 03. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

guilda allods Empty Re: guilda allods

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru