Allods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LordTomGood build aktualizováno 17.12

Allods :: Hra :: Povolání :: Mage

Goto down

LordTomGood build aktualizováno 17.12 Empty LordTomGood build aktualizováno 17.12

Příspěvek  Tom83e ( LordTomGood) Wed Oct 27, 2010 11:06 pm

hoj tak jelikož allodsbase nefunguje tak to sem hodím na screenech ale dělám menší upravu buildu takže to sem hodím jenom co to dodělám

build se bude o5 zaměřovat na vyučití +15% ke casterským statům (Inteligence, Percepce, a důležitým Luckem)

Inteligence je důležitá ale ne tak moc jako Percepce a Luck, můžeš mít inteligence přes 800 v pohodě jako mág ale neprotlačíš to přes jeho Resistanci, takže Pr§měrná inteligence je zase od 420 nahoru

Percepce je hodně důležitá na lvl 42 musíš mít od patche minimálně 390, já jdu na 400 takže uvidím kolik budu resistovat....

Luck tak tady si musíš dávat bacha, někomu stačí 60% a víc, ale na můj build to nestačí, protože jsem zaměřený se všemy body do utočných statusů tak mám wisdom 150cca DPS mágové mají kolem 130wis. cože je nějakých 5 000 many Very Happy využíváme totiž ten náš Mana regeneration buil, tzn, když dáš soupšři kritickou ránu tak máš šanci 30% na obnovu 33% z celkové many takže u mě to je 1300 něco, a já mám skoro každou ránu kritik takže jsem pořád plý many, teda když nedělám kraviny
můj luck je 75% a víš pod 70% je to sebevražda


takže ted už jsem jenom hodím ty img. ale ještě pracuji na tom buildu takže se to budu snažit sem hodit co nejdříve, je to ted těžší když nejde alodsbase

Enjoy king


http://allodsbase.com/en/talents#_39xlx4d2bj8e1w2y10e608w4y30s218r0c2


Naposledy upravil Tom83e ( LordTomGood) dne Tue Dec 21, 2010 1:46 pm, celkově upraveno 1 krát

Tom83e ( LordTomGood)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 31. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

LordTomGood build aktualizováno 17.12 Empty Re: LordTomGood build aktualizováno 17.12

Příspěvek  Tom83e ( LordTomGood) Fri Dec 17, 2010 6:55 am

Zdravím všechny hráče a fanoušky Allods, moje herní postava je LordTomGood, Mage, 42lvl na serveru Isa a hraju za Alienci v tom nejlepším klanu Astral Riders, alespoň pro mě.

Mage… Mage má hodně podob… já se snažím být co nejvíce užitečný ve všech směrech, PvE, PvP, Raid a docela mi to jde, až teda na healing, mám build především na DPS jako každý Mage.

Změny

V Tomhle patchy nedošlo ke mnoho změnám u Magů, „Wall of Flame“ dává teď dmg i Bosses, takže Bosové teď budou více trpět, nyní funguje i „Mana shield“ osobně si myslím že je to velice užitečné jak v PvP tak PvE, jenom se s tím musíte naučit hrát ať si to nepřerušíte. O tomhle Patchi se říká že je to PvP patch tak uvidíme.


Build

LordTomGood build aktualizováno 17.12 Buildi

I have Hibride build, Fire and Lightning and ofc, elemental harmony for heal myself.Můj build není zaměřený pouze na Fire jako u většiny mágů, ale i na Light, je to lepší při zabíjení mobů ve skupinkách a to proto, že Light ( Prismatic Lightning LordTomGood build aktualizováno 17.12 Prismaticlightning), má kratší Cást time, věřte mi je to lepší, mám to už hodněkrát otestované.Ano "Meteor (Fireball)" LordTomGood build aktualizováno 17.12 Meteorx dá až 150K na jeden cíl, ale ne vždy vám výjde Luck Build, pokud ho teda máte, a mezitím než vycastite další „Meteor“ tak už vaše party nebo raid všechno pozabíjí, proto je lepší kombinovat „Meteor“ s „Prismatic Lighting“.
Dále pro support mám aoe Fear (fire wall) a různé CC, například „Artic Shock“ pro hromadné zmražení add‘s nebo hráčů v PvP, „Maximize“ pro naše mele dps (velmi užitečné v Raidu, Partě) , „Displacement“ tenhle skill je taky velmi užitečný i když si to hodně mágu nemyslí, ale tenhle skill je dobré aktivovat před zabíjením většího počtu mobů nebo nějakého Bosse, zachrání vám to život a nebudete ležet mrtví na zemi a přihlížet pouze jak to jde vaší partě nebo Raidu.



Fire Tree: jak jsem řekl používám luck Fire build pro instatní cast fire spellů, nejlepe instant Meteor, Burning Desire rozhodně nemůže chybět v luck buildu. Maxime for mele dps, and Calefaction for bigger fire dps

Ice Tree: just for elemental Harmony

Lightning Tree second tree for main dmg, opět rubíny v Cascade, pro instatní Prismatic Lighting, flesh - velice užitečný jump away from enemy, or to enemy, Clarity- for Mages regen mana and another class with mana, some rubie for increase lightning dmg, Arctic Shock- usefull for freeze all near enemye's or mob's, Displacement- someone mage need tank some Boss, soo.. u can do that with this skill for a while, a ja to používám před zabíjením velkých skupin v GT, mnohokrát my to zachránilo život


Telent Tree

LordTomGood build aktualizováno 17.12 Telenttree

LordTomGood build aktualizováno 17.12 Firearrow Fire Arrow – rank 3: rychlí část time, základní kouzlo, nezbitné ho mít na rank 3.

LordTomGood build aktualizováno 17.12 Meteorx Meteor (FireBall) – rank 3: velice nádherné AOE, když používáte Luck build fire, padá všechno co potká váš Meteor.

LordTomGood build aktualizováno 17.12 Wallofflame Wall of Flame - rank 3: po patchi použitelné na všechny moby a Bosse ve hře, velice užitečné také pro raid PvP

LordTomGood build aktualizováno 17.12 Conflagrate Conflagrate – rank 1: není potřeba rank 3 jde jenom o fear.

LordTomGood build aktualizováno 17.12 Iceflow Ice Flow - rank1: dobrý skill pro zpomalení nepřítele a udržet si tak vzdálenost když je potřeba, Bossové jsou ale imunní.

LordTomGood build aktualizováno 17.12 Icygrave Icy Grave - rank1: je zbitečné to mít na rank 2 a víš protože v HC se to už moc nepoužívá a na PvP je to nepoužitelné protože se z toho můžeme dostat pomocí martyra za mirru.

LordTomGood build aktualizováno 17.12 Reflections Reflections - rank1: rank 1 je dostačující protože máme ještě "Stone Barrier" or "Elemental Shield", je to buff bez kterého se mág neobejde, at v PvP nebo PvE, nosíme jenom cloth takže by jsme byly hned mrtví kdyby se k nám někdo dostal.

LordTomGood build aktualizováno 17.12 Shockinggrasp Shocking Grasp - rank 3: Shocking Grasp je vynikající v tom že je to instantní kouzlo, takže pokud se k vám někdo dostane, rozhodně neváhejte používat toto kouzlo na ranku 3 s trocha rubíny v light tree.

LordTomGood build aktualizováno 17.12 Thunderbolt Thunderbolt – rank 3: bez tohohle skillu nechoďte do PvP proti Priest, Psionist or Summoner, protože dokud jim neseberete manu tak jsou skoro neporazitelní.

LordTomGood build aktualizováno 17.12 Prismaticlightning Prismatic Lightning - rank 3: druhý hlavní AOE skill, jak jsem již nahoře zmínil, má podstatně kratší cast time a také spoléhám na luck build v light tree, takže instatní většinou při 3 a více cílech.

LordTomGood build aktualizováno 17.12 Stonebarrier Stone Barrier - rank 3: Very Happy asi každý mele nesnáší tenhle buff, proto je dobré ho mít na 3 ranku.... dokud mám tenhle buff tak si o mele clasy nedělám starosti.

LordTomGood build aktualizováno 17.12 Dispel Dispel – rank 1: opět jeden velice užitečný skill pro PvP, odstraníte tím například „Divine Foresight“ z cíle.

LordTomGood build aktualizováno 17.12 Elementalshield Elemental Shield - rank 1: je to magický shield a funguje uplně stejně jako Stone Barrier akorát že nefunguje proti mele class ale caster, absorubuje dmg od casterů, většina impů je ale mele class tak je dostačující rank 1.


PlayStile

well...

[img][/img]

Tom83e ( LordTomGood)

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 31. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

Allods :: Hra :: Povolání :: Mage

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru