Jak vydělat v endgame

Goto down

Jak vydělat v endgame

Příspěvek  Rai-che za Sun Jul 21, 2013 1:25 pm

TENTO NÁVOD PLATÍ PRO STARÝ PATCH.

----

Pokud jste noví v endgame a nemáte tušení, kde sehnat peníze, tento návod vám s vaší situací pomůže Very Happy 


Daily Questy
Všem známé denně se opakující plnění daily questů je minimum, co může endgame hráč pro svou peněženku udělat. Zde jsou vypsané zóny, kde si lvl55 může přilepšit.
• Wandering Isle – dohromady 4 questy.
• Frozen Peak – 3 questy hned vedle portálu.
• The Cradle – časově omezený quest se sbíráním minerálů.
• Idrich – Nejenom, že tam chodíte dělat Daily Quest pro vaší guildu, ale v nedalekém táboře je NPC, který vám dá dva questy. Viz mapa (bude doplněna)
• Tequatl – dva questy v sadu, zabíjíte termity a odháníte tapíry od pomerančovníků.


Daily Grind
Pokud rádi vyděláváte bušením do mobů, nejlepší a nejvýhodnější zóna je Refugee. Každý mob hned vedle vraku hlavní lodi vám přidá 80s až 1g. Při Lucky Moments na zdvojené dropy je grind v této oblasti skoro až povinností, pokud chcete zbohatnout.


Astral
Begineer Astral ( layer 4 a 5 s modrými dropy ) nabízí velké možnosti přivydělání.
- Promluvte si s hlavou mercenaries v Astral Academy a připojte se ke skupině, která navštěvuje Begineer Astral každou půl hodinu (vždy v půl a celou). Vaše skupina se bude skládat buď jen z hráčů, nebo mercenaries, nebo s kombinace obojího. Nebojte se, za nic neplatíte. BEGINEER ASTRAL JE ZADARMO, platíte jen Astral Keys, kterých dostanete jednou týdně 20! Dropy, které vám nejsou k užitku prodejte, vyděláte si!
- VŠECHNY ASTRAL KEYS POUŽIJTE. Mají omezenou trvanlivost a každý nespotřebovaný klíč znamená méně peněz pro vás.

Pokud máte loď, jste ve velké výhodě. Po jednom z posledních patchů není problém si vybavit loď alespoň V. generací, se kterou si vystačíte v astral layer 4 i 5.
Anomalous Region – jedná se o region v s2, ve kterém stačí sestřelit 20 démonů, poté počkat 6 minut a dostanete 360 goldů.
 ◘ Návod a upozornění: Vyjedete z vaší lodí z hangáru a skočíte do s2. Poté si na scanneru najdete, za kterým vortexem se schovává Anomalous sektor (nemusíte scanovat, stačí jen nahlédnout, bývá většinou hned vedle toho, ve kterém se nalézáte). Jakmile se v anomalous sektoru objevíte, uvidíte kolem sebe spoustu démonů, které začnete sestřelovat, buď kanóny, nebo artilérií (která bývá více účinná).
 ◘ POZOR – každé sestřelení démona poničí štíty na vaší lodi! Je nutné je opravovat, jinak bude vaše loď poškozena.
Jakmile jste sestřelili 20 démonů (nahoře vpravo je počítadlo), počkáte 6 minut a po této uplynulé době získáte rovnou 360g. Loď můžete unsummon, není třeba se vracet zdlouhavě domů.
 ◘POZOR – pokud anomalous sektor děláte s někým na palubě, budete sice odměněni všichni, ALE JEN 200 GOLDY!

Trade route / Trade wars
Tento quest vám vynese přes tisíc goldů. Ale budete na něj potřebovat slušně vybavenou loď (alespoň VI generace s nějakými těmi VII štíty), posádku, co ví, co dělat a alespoň půl hodiny, či hodinu času.
Quest spočívá v překupnictví. Quest „Transport Raw Ethernium“ si vezmete od NPC v hangáru a koupíte od něj 3x onu surovinu.
 ◘POZOR – surovina se skladuje v Treasure Room v podpalubí vaší lodi, pokud vaše loď cestou vybouchne, suroviny ztrácíte a s ní i peníze.
Trade Wars je další quest v hangáru, spočívá v tom, že sestřelíte turret opačné frakce, který hlídá Trading Post. Pamatujte, čím vyšší sektor, tím lepší ceny. Celkem navštívíte 3 Trading Post. Je na vás, jestli budou všechny náležet vaší frakci, nebo budete sestřelovat turrety u těch obsazených nepřáteli, či první dvě budou vaše a turret pro quest Trade Wars sestřelíte až poslední.
U každé navštívené trading post nejdříve prodáte, odevzdáte quest, vezmete quest a koupíte opět tři suroviny.
Jakmile jste nakoupili suroviny na třetí Trading Post, vrátíte se domů, abyste poslední trojici surovin prodali na Home Allod, kde za ně dostanete slibovaný balík peněz.
 ◘ RADA – pokud je vaše loď dobře vybavená, cestou můžete střílet všechny démony, které potkáte. Je totiž šance že z nich vypadne Pure Ethernium, což je surovina, která se dá na Trading Posts taky prodat. Většinou je jejich cena okolo 45g za kus.


Skirmish
- Goblinball (600  s y m  b o lů  = 800g )
- Witch's Hollow


Crafting
- Alchemy - Amalgam quest
- Tailoring  - šití gearu.
- Weaponsmithing -výroba zbraní.

(bude doplněno)
avatar
Rai-che

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 02. 09. 10
Location : Nezebgrad

Zobrazit informace o autorovi http://lesoldatmort.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru