Allods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aktuální buildy pro wardena - update 11.1.2012

Allods :: Hra :: Povolání :: Warden

Goto down

Aktuální buildy pro wardena - update 11.1.2012 Empty Aktuální buildy pro wardena - update 11.1.2012

Příspěvek  Lynx Wed Jan 11, 2012 8:40 pm

Tak jsem po dlouhé době tu a dám sem nějakej ten build a nějaký to doporučení Smile

Můj build 11.1.2012

maximální dmg teď dělají open wounds a pet. proto je dobré udělat vše proto, aby jsme na cíl dostali open wounds co nejčastěji Smile proto jsem zvolil aktuální build.

lightning strike max - na flash of lightning s aktuálním levelem nedosáhneš takže lightning strike je stará dobrá klasika. hází target s určitou pravděpodobností do unbalanced stavu takže je to potřeba pravě na open wounds.

great hunt max - max dmg peta Smile

renew, aqua, balm max - renew klasika support offheal, balm je best a na max balm potřebuješ i max aqua tak asi tak.. někdo šetří body takže si balm nedává..

vortex max - šance na searing pain. dobrej buff na combo se skillem shred - slušnej dmg

clout max (wolfs blow max)- dříve jsem jel jen na wolfs blow a na a2 stačilo na a3 už to chce clout - navíc když je shred úspěšnej tak mobka dostane vulnerable effect a clout pak má 100% navíc dmg (wolfs blow ne..).. aby to bylo dobře matoucí tak ve hře je clout občas označen jako lions blow.

aura of regen max - support celé skupiny - na delší výdrž během boje skoro nezbytné, ale záleží na každém Smile

grab 1 talent bod - dal bych max ale nejsou body Smile stejné jak maul na 2 takže stačí takto.. maul stejně nedělá pořádnej dmg, i samotnej basic attack peta dá o hodně více dmg.

boars blow - 1 poslední bodík - a boars blow uvádí target opět do unbalanced stavu takže šance na open wounds

rubíny

v každé záložce rubín na dodge, základ každého druida je vyhnutí se Smile

od peta všechno co jde Smile heighten sense - zvyšuje dmg, shred viz výše -dobrej smg přes searing pain. acute pain - důležitý aby ten searing pain vůbec nastal Smile thrill of the hunt - vytěžit max z great huntu?rozhodně Smile battle training - dříve jsem neměl ale zase- čím častěj můžete grab tím častěji můžete open wounds Smile ethereal calm - čím dříve máte v souboji peta zpět tím máte více dmg a větší šanci přežít Smile gaping wound maxuje dmg z open wounds, rubiny na endurance se hodi a bestial synergy na luck stacky rohodně taky na max Smile

lightning - již dlouho maxuju účinky potionu co vaříme. hodí se ale zaleží na každém jak moc chce být oblíben pro support ostatních Smile lightning master - vytěžíš max z lightning strike, channeled lightning - cd lightning skillů dolů - super Smile

wolfs blow talent grid - chtěl jsem natural brutality a shroud proto dolů.. dříve jsem měl místo některých pet rubínů solid swings a pilgrims way - taktéž dobré a možná uvažuji, že to upřednostním před shroud.. těžký rozhodování.. čím více critical tím lépe, ale zase je to jen náhoda i se shroud takže solid swings jsou jistej dmg navíc.. ještě uvidím a zaktualizuji..

jinak spammovat lightning strike, clout, když je unbalanced takže grab, když je open wounds tak vortex, když je searing pain tak shred, když je vulnerable tak clout. když jsme daleko a nejde clout tak střídat vortex a lightning a čekat na popsane combo. unbalanced jde jednou za minutu i zkusit přes boars blow Smile

zatím asi tak


Lynx

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 29. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Aktuální buildy pro wardena - update 11.1.2012 Empty Re: Aktuální buildy pro wardena - update 11.1.2012

Příspěvek  Lynx Thu Jan 12, 2012 5:22 pm

Alternativa 12.1.2012

searing pain podpora na 2 by mohla stačit a zkouším to i bez dvou bodů do dodge.. nevím no. člověk bude zranitelnější, ale zase tři body do solid wings jsou +18 procent dmg nebo kolik.. ale zase jen na blízko no..

Lynx

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 29. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

Allods :: Hra :: Povolání :: Warden

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru